Oro Kokybės Servisas

Kvėpuok lengvai !Vis daugiau laiko praleidžiate automobilyje ir pastebėjote šiuos simptomus:

  • apsunkintas kvėpavimas
  • nuovargis
  • dažni galvos skausmai
  • infekcijos
  • alerginės reakcijos
  • peršalimo simptomai
  • sinusų kongestija
  • pneumonija
  • ilgalaikis negalavimas
  • padidėjęs jautrumas

·


Negalavimų priežastis yra bakterijos ,virusai,  pelėsiai -įvairūs mikroorganizmai, besidauginantis automobilio oro ventiliacijos ir  kondicionavimo sistemoje – drėgnoje ir tamsioje aplinkoje.


Siūlome paslaugą su vienu efektyviausių produktų automobilių rinkoje, MiST automobilių oro  kokybės servisą.  Šis produktas skirtas transporto priemonių ventiliacijos sistemos valymui ir dezinfekavimui. MiST prietaisas yra moderniausias ir pažangiausias įrankis transporto priemonių  ventiliacijos sistemos valymui, gavęs  tarptautinį pripažinimą.

Ultragarsinės technologijos dėka specialus dezinfekcinis skystis paverčiamas rūko tirštumo garais ir išpučiamas į automobilio ventiliacijos sistemą. MiST lašeliai daug kartu mažesni už aerozolių lašelius ,todėl išlieka ore kur kas ilgiau,o tai leidžia jiems patekti į visas, netgi pačias sunkiausiai pasiekiamas  ventiliacijos sistemos vietas. Tuo tarpu aerozolio lašeliai yra daug didesni jie išlieka ore trumpiau, dėl to sudrėkina ne visą automobilio ventiliacijos sistemos paviršių.Be to jie yra drėgni, todėl gadina salono apmušalus bei paviršių.

Dar neseniai dezinfekuoti garintuvo šerdies ir ortakius buvo labai brangu, o rezultatas buvo jaučiamas vos kelias savaites. pvz. Pelėsį galima naikinti antimikrobinėmis priemonėmis, pavyzdžiui, Lysoliu, bet jis ir vėl atsiranda.


·Pelėsis:

Pelėsis “mėgsta” tamsias ir drėgnas vietas, tokias, kaip automobilių ventiliacijos sistema, kuri yra puiki erdvė jam daugintis. Nenaikinamas pelėsis skleidžia sporas ir mikotoksinus, kurie pakliūna į automobilio saloną.

·Virusai:
Virusai pernešami nuo žmogaus žmogui per dulkių daleles ar drėgmės lašelius ore. Izoliuotoje erdvėje, kurioje cirkuliuoja tas pats oras, pavyzdžiui, automobilio ar lėktuvo salone, virusai greitai pasklinda tarp keleivių.

·Bakterijos:
Dauginasi drėgnoje ir šiltoje aplinkoje. Aptinkamos automobilių oro kondicionavimo sistemoje.

·Grybelis:
Smarvė automobilyje ,jos priežastis grybelis panašus į pelėsį, tačiau jis neišskiria nuodingų mikrotoksinų. Grybelis dauginasi tokioje pačioje aplinkoje, kaip ir pelėsis, bet dažniausiai jis sukelia tik nemalonų kvapą, sklindantį iš automobilio vėdinimo sistemos.

·Patarimas:
Neleiskite bakterijoms virusams  daugintis. Pašalinkite lapų liekanas nuo oro įsiurbimo angų, esančių prie automobilio priekinio stiklo. Pašalinkite iš automobilio išbėgusio skysčio, ypač pieno, likučius ir sugedusį maistą. Reguliariai įjunkite ventiliatorių be oro kondicionavimo 10 minučių, tam, kad išdžiovintumėte garintuvo šerdį. Karta per metus atlikite automobilio salono ventiliacijos dezinfekcija MiST- oro kokybės servise. MiST Automobilių oro kokybės servisas yra naujausias ir efektyviausias produktas kovoti su šia problema, pasirodęs automobilių rinkoje.